Hea teada
Sissejuhatus

Kevadel, kui päike pärast pikka ja halli talve välja tuleb, loodus oma talveunest üles ärkab, linnud laulma hakkavad ja pungadest õied ilmuvad, näeme esimesi käegakatsutavaid läheneva suve märke. Arvestada tuleks aga inimorganismi vajadusega päikesekiirte kosutava mõju järele juba tunduvalt varem. Ideaalseks variandiks on külastada solaariumikeskust, kus on suur valik erinevad kaasaegseid kiirsolaariumeid, esinduslik päevituskosmeetika valik ja koolitatud spetsialist, kes annab sulle nõu kuidas saavutada soovitud tulemus võimalikult kiiresti, kuid ohutult ning aitavad sul valida sobiva päevitustoote.

Tänu Australian Gold® päevitusvahenditele saame turvaliselt päevitada hooajast sõltumata.

Päike ja selle kiired on olnud inimeste tähelepanu keskpunktis juba palju aastaid. Teadlased on keskendunud oma jõupingutused päikesevanni mõjude uurimisele, üheaegselt osoonikihi õhenemise resultaate jälgides.

Ka ajakirjandus on neid teemasid käsitlenud, mistõttu on liikvele läinud hulgaliselt kuulujutte, nii tõeseid kui ka ekslikke.

Vahetevahel on ilmunud teadmatusest kantud ja koguni vasturääkivaid artikleid, mis on inimeste hulgas hämmeldust tekitanud. Päikesearmastajad ei suuda selgusele jõuda, millised päevitusega seotud riskid tegelikkuses on ja kas on üldse võimalik mõistlikult päevitada

Loodame, et Australian Gold® kodulehel leiate vastused kõikidele oma küsimustele, mis Teil seoses päevitamisega tekkida võisid.

Antud kodulehekülg on loodud eesmärgiga tuua Teieni fakte, näpunäiteid, informatsiooni päevitusmaailmast, et hoida päikesearmastajaid kursis värskete uudistega kõige kuumemast ja positiivsemast maailmast.

Lõppude lõpuks on ju päikeselises tujus inimesed võimelised mägesid liigutama!