Uudised
Austatud veebikülastaja!

Igaüks soovib omada kuldpruuni päevitust ja tervet jumet. Selleks käiakse rannas ja külastatakse solaariume. Päikese ultraviolettkiired aga kuivatavad nahka põhjustades naha kvaliteedi langemist ja enneaegset vananemist. Selle vältimiseks on ajast aega kasutatud päikesekaitsetooteid.

Australian Gold® on päevitustoodete alal turuliider juba mitmeid aastaid ning on selle ajajooksul tulnud välja paljude uute tehnoloogiate ning toimeainetega. Nende instituudi teadlased on enam kui kümne aasta jooksul töötanud välja uue põlvkonna päevitustooteid, mis võimaldavad Teil saavutada suurepärast päevitust nahka rikkumata. Australian Gold® solaariumikreemid sisaldavad uusimaid ja kõrgekvaliteetsemaid toimeaineid, mis parandavad naha kvaliteeti, kaitsevad nahka kuivamise ning enneaegse vananemise eest, rikastades seda vajalike vitamiinide, antioksüdantide ja paljude teiste vajalike komponentidega.

Kauneima ja tervislikuma päevituse saavutamiseks soovitame kasutada meie rikkaliku koostisega päevitustooteid, mis on valmistatud järgides lihtsat põhimõtet – terve nahk päevitub paremini, päevitus püsib kauem ning lisaks parandab kaunis jume Teie enesetunnet.

Olenevalt naha seisukorrast on võimalik Australian Gold® päevituskreeme kasutades saavutada 30%-50% võrra parem päevitustulemus!
Kasutage Australian Gold® tooteid, et saada:

1. Sügavam
2. Tumedam
3. Kauem kestvam päevitus

Meie poolt pakutavad Australian Gold® tooted on kasutatavad nii päikese käes päevitajatele kui ka solaariumi külastajatele.

Tutvuge ka OÜ Kivilaine poolt pakutava IONTO-COMED, SÜDA ilusalongi tehnikaga!