Mineraalidega rikastatud päikesekaitse

Inimeste seas levib ekslik arvamus, et mineraalne päevituskosmeetika tähendab lihtsalt nahale vajalike toitainete lisamist tootele. Samuti ei tehta vahet mineraalidega rikastatud päikesekaitsetoodetel ja klassikalisel päevituskosmeetikal. Palusime teemat selgitama Australian Gold tootejuhi.

Birgit Puusepp: „Klassikalises päikesekaitses kasutatakse koos mitmeid ühendeid, mis UV kiired endasse neelavad ja seeläbi tekkinud soojus nahas laiali hajutatakse. Mineraalse päikesekaitse puhul aga sisaldab toode tsingi või titaani ühendeid, mis imenduvad naha pindmistesse kihtidesse ja peegeldavad koheselt UVA ja UVB kiired naha pinnalt tagasi. NB! Soovitan seda kontrollida, et kõikide päikesekaitse pakkujate tooted oleks nii UVA kui UVB kindlad, sest mitmed tooted turul ei paku mõlemat kaitset!

Mineraalsel päikesekaitsel on järgmised vägagi ahvatlevad eelised, mida Sulle ka põhjendame:

Kauakestvam kaitse ja veekindlus! KUIDAS?
Meie lemmik pluss! Tsingi ja titaani ühendid EI LAGUNE nahal tööd tehes! Seega on tema kaitsevõime pikem ja kaitsevõime säilib ka veega kokkupuutel!
Nahaärrituse risk on pea olematu – ideaalne tundliku nahaga kliendile! KUIDAS?
Mineraalid peegeldavad tagasi ka soojust, seega ei teki näiteks punetavatel/tundlikel kohtadel lisastressi. Kui Sa ei tea, siis ärritunud nahk võib olla veelgi tundlikum, kui ta peab pidevalt võitlema ka enda jahutamise nimel ja seda soojusega, mis kiirtega võideldes tekib – nõiaring! Lisaks puuduvad aktiivained ei saa nahka ärritada!
Vähem aktiivaineid, mis jäävad naha pinnale! MIKS?
Aktiivainete vastu on paljud allergilised ja tänu mineraalidele pole nende lisamine vajalik!
• Ei ummista poore! KUIDAS?
Olenevalt tootest, kuid aktiivained on mineraalkosmeetika puhul pea olematud, seega kõik liigne ei saa poore ummistada!
Kaitsevõime on kohene – ei pea ootama! KUIDAS?
Mineraalkosmeetikas sisalduvad tsink ja titaan ei vaja aega soojenduseks, vaid peegeldavad nii UVA kui UVB kiired tagasi koheselt, seega pole vaja oodata ka kreemi imendumist.
Säilib avatuna kauem! KUIDAS?
Tänu lisatud tsingile või titaanile pole vajadust lisada mineraalkosmeetikale veel mitmeid säilitusaineid. Tavapärased säilitusained siiski õhuga kokkupuutel vaikselt kaotavad enda efekti, aga mineraalid säilivad nendest kauem, mille tõttu säilib ka kreem avatuna kauem.

Meie tooteid leiad siit >>