Päikesekaitse olulisusest vanuses 35+

Vanuse ning väärikuse kasvades vajab nahk rohkem kaitset ja hooldust. Ka päikese suhtes, mida meie keha nii väga vajab ja armastab, peame 35+ vanuses eriti tähelepanelikud olema. Kasutades õiget kosmeetikat ja võttes mõõdukalt päikesevanne, võib siiski rahuliku südamega suvesse suunduda. Alljärgnevalt toome aga välja mõned SPF-toodete kasutamise soovitused.

1. Ideaalse päevituse saavutamiseks puhasta nahk 12-24 tundi enne igat päikesevanni õrnatoimelise kehakoorijaga. Puhas nahk on hooldavale ja kaitsvale SPF kreemile vastuvõtlikum ning tulemus jääb kauapüsiv. Vulkaanituhaga Kardashian kehakoorija aitab saavutada siidist nahapinda. Samal ajal hooldab ja hellitab teie nahka kõikvõimas Aloe Vera, ning kreeka pähklikoore puuder jätab pehme lõpptulemuse.

2. Palju korrutatud, ent endiselt asjakohane tõde – ilu algab seestpoolt. Väga tähtis on lisaks välisele nahahooldusele turgutada kaunist välimust ka rikkalike multivitamiinide ja mineraalidega. Kuna ka naha niisutus algab tegelikult seestpoolt, tuleb meeles pidada küllaldast vee tarbimist – eriti suvel ja eriti päikese käes viibides.

3. Intensiivse suvepäikesega on põletus, pigmendilaigud ja kortsud kerged tulema. Valides endale tugevalt niisutava ja hooldava SPF kehatoote, ei pea te päikese eest varjuma. Australian Gold Botanica sarja tooted on kerge tekstuuriga ja allergiavabad. Lihtsasti pealekantavad naturaalsed spreid SPF 15 ja SPF 30 sisaldavad tõhusaid vananemisvastaseid komponente ning nahale vajalikku C-vitamiini. Eukalüptus on tuntud oma rahustava mõju poolest ning punavetikas on rikkalik proteiinide, A-vitamiini, tsingi, raua ja aminohapete poolest. Vitamiin E teeb kõik selleks, et nahk säiliks terve ja niisutatuna.

4. SPF toode tuleks valida vastavalt oma nahatüübile. Samuti tuleks meeles hoida, et õrnemad piirkonnad nagu nägu ja dekoltee vajavad tugevamat kaitset, ülejäänud keha kergemat. Heledanahalistele on ideaalne toode Australian Gold Botaanika sarja mineraalne toonitud näokreem SPF 50.